Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

WIERZYMY W
SUKCES NASZYCH
KLIENTÓW.

LINGA EXPO JEST LIDEREM W BUDOWIE STOISK TARGOWYCH
Każdego roku stawiamy około 8000 m2 zabudowy targowej w najważniejszych lokalizacjach targowych na mapie Europy. Od ponad 21 lat obsługujemy klientów nie tylko z Polski i Europy, ale również klientów z Azji i obu Ameryk. Poprzez ten długi okres czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie jak i ugruntowaną pozycję na rynku.
NASZE STOISKA TWORZONE SĄ ZGODNIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI
Nasze stoiska są tworzone zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi, przy ich realizacji wykorzystujemy najnowsze technologie, innowacje i materiały. Wyróżnia nas wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Tworzymy stoiska zgodne z wymaganiami klientów i dopasowujemy się pod ich indywidualne potrzeby. Wiemy jak stworzyć zabudowy najwyższej klasy, które wyróżniają się na tle innych przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI

POSIADAMY WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ:


Zespół doświadczonych managerów.
Własne zaplecze transportowe.
Dwa zakłady produkcyjne.
Ekipę najlepszych montażystów.
BOGATA LISTA KLIENTÓW
Nasze zabudowy są rozpoznawane w całej Europie. Możemy poszczycić się współpracą z takimi firmami jak: Toyota, Felder Group, Vodafone czy Nespresso. Od wielu lat jesteśmy obecni na największych imprezach nie tylko w Polsce, ale również w europejskich kompleksach targowych w Londynie, Amsterdamie, Paryżu, Monachium, Madrycie, Kolonii, Monachium, Mediolanie , Genewie i wielu innych.
ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW
Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji. Na jej sukces pracuje cały zespół: od wykwalifikowanych managerów i kreatywnych projektantów po fachowych montażystów targowych. Kochamy to co robimy, dlatego dopełniamy wszelkich starań, aby zabudowy targowe były dopracowane do perfekcji i zawsze gotowe na czas. Powracający do nas klienci są tego najlepszym dowodem.